Shopping Cart

קיה-פיקנטו השוואת מבצעים

  בבקשה לא לסגור את הדף-המתן מספר שניות עד לדף התודה

  מתעניינים בקיה פיקנטו החדשה? אנחנו נעשה השוואת מבצעים בשבילכם.מלא את הטופס וקבל למייל עוד היום את 5 ההצעות הכי זולות לכל דגם קיה פיקנטו שתבחר כולל אפשרות מימון עד 100%! חסוך זמן והרבה כסף!>>>>>>>>

   

   

   

   

   

   

  קיה פיקנטו 2022 חוות דעת

  • רקע כלליהדור השלישי של קיה פיקנטו, שנחשף בתחילת 2017, נכנס לנעליים גדולות במיוחד – אחרי שהדור הקודם לו זכה בארץ להצלחה עצומה.על אף ההצהרות של קיה כי מדובר ברכב “חדש לחלוטין”, הפיקנטו החדשה די דומה במידותיה לדגם הקודם – אם כי תא המטען דווקא גדול מבעבר ב-25%. הדמיון לדור הקודם נשמר – פחות לחיוב – בגזרת יחידות ההנעה, עם אותם מנועי 1.0 ל’ ו-1.2 ל’ (אטמוספריים) ואותן תיבות הילוכים, בין אם זו הידנית (5 היל’) ובין אם זו האוטומטית (4 היל’); בחו”ל מוצעת גם גרסת 1.0 ל’ טורבו – כרגע עם תיבה ידנית בלבד.הקלף החזק של הפיקנטו החדשה הינו היצע מערכות הבטיחות האקטיביות, המוצעות כבר בגרסת הבסיס.במאי 2020 הוצגה מתיחת הפנים לדגם. עיקר השינויים נוגע למנועים החדשים – 1.0 ל’ 67 כ”ס, 1.2 ל’ 84 כ”ס ו-1.0 ל’ מוגדש עם 100 כ”ס – והתיבה האוטומטית הוחלפה ברובוטית חד-מצמדית.הפיקנטו החדשה הושקה בישראל במרץ 2017, מתיחת הפנים של הדגם הגיעה בחודש מאי 2021.
  • עיצוב ונוכחותמתיחת הפנים לא שינתה הרבה. פיקנטו החדשה נראית – ויזואלית – כמו עדכון של הדור הקודם שכעת זוכה לנגיעות עיצוביות שמרעננות לה את ההופעה. מכונית נאה וחמודה.
  • תא נוסעים ומטעןסביבת הנהג בפיקנטו מזכירה כזו של מכוניות מסגמנט אחד למעלה. אין חלקי פח חשופים, החומרים ראויים, במרכז ישנו מסך מולטימדיה גדול למדי (8 אינץ’) וברמות הגימור הגבוהות האבזור עשיר (בקרת אקלים, ריפוד דמוי עור למושבים) והתחושה הכללית נאותה.הנדסת האנוש טובה ולכך מצטרפת תנוחת נהיגה טובה למדי ומושבים נוחים. המרחב מאחור נאה ביחס למקובל בקטגוריה.תא המטען נדיב בנפחו – 255 ל’ – אך סף ההטענה גבוה.
  • מנוע וביצועיםהמנוע החדש – 1.2 ל’, 84 כ”ס, 12 קג”מ – מציג נתונים דומים מאוד לאלה של המנוע היוצא. המנוע פועל באופן חלק ושש לטפס לסל”ד גבוה. התיבה החדשה – רובוטית חד-מצמדית עם 5 היל’ (אוט’ עם 4 בעבר) פחות מרשימה – כדי לעדן את פעולתה העברות ההילוכים איטיות וזה פוגם באפקטיביות של חטיבת הכוח הזו. למרות הניסיון לעדן העברות ההילוכים עדין מורגשות והתנועה לא חלקה דיה.הבונוס מגיע בצריכת הדלק – פיקנטו המחודשת חסכונית מאוד עם נתון של 16.3 ק”מ לליטר במבחן דרכים מאומץ.
  • נוחות והתנהגותכיול הבולמים נוקשה כבעבר, זה מוביל לנוחות נסיעה בינונית בעיר ומחוצה לה. לחיוב הכיול הנוקשה מספק ריסון טוב בכביש גלי או במעבר על רצף שיבושים.התנהגות הכביש טובה למדי וגם כאן הבולמים הנוקשים תורמים את חלקם.רעשי הרוח והכביש בולטים כבר במהירויות נמוכות.
  • תמורה למחירפיקנטו מתומחרת באופן מקובל בסגמנט ומציעה מפרט אבזור ובטיחות עשירים למדי.
  • מה חדש בקיה פיקנטו 2022לא צפויים שינויים לשנת הדגם 2022 בשלב זה.
  • סיכוםפיקנטו הייתה ונותרה אחת ממכוניות המיני הטובות בסביבה.
  קצר בזמן?

  חסוך זמן וכסף-השאר מספר טלפון וקבל מאיתנו מספר מבצעי ליסינג להשוואה לכל רכב שתבחר..

   X
   CONTACT US