קנית רכב מליסינג-השוואת מחירים

2016-08-02_1303

חסוך זמן מאמץ והרבה כסף !
רוצה לערוך סקר מהיר?
פשוט מלא את הטופס משמאל עכשיו
וקבל למייל תוך 24 שעות את
5 הצעות הליסינג הכי זולות לכל רכב שתבחר מ 5 חברות ליסינג מובילות
ובחר את ההצעה המשתלמת ביותר.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
ֲ

קבל 6 הצעות ליסינג למייל לכל רכב שתבחר והשווה מחירים

סוגי רכב שתרצה לקבל עליהם הצעות והערות(חובה למלא כדי שנשלח הצעות מתאימות)

בבקשה לא לסגור את הדף-המתן מספר שניות עד לדף התודה

 

קניית רכב מליסינג

 

קניית רכב היא עניין מורכב. ישנם הרבה פרמטרים שצריכים להיכלל בחשבון הסופי של מחיר הרכב. כולנו היינו רוצים רכב חדש מהאריזה אבל המציאות בארץ מראה שרב הרכבים החדשים נמכרים לחברות ליסינג והשכרה.

 

קניית רכב מליסינג

 

היא עניין פחות מורכב מאשר קנייה של רכב חדש. הלקוח יכול לבדוק את מחיר המחירון של הרכב להזמין שמאי לרכב ולהעריך בנוסף לפי מראה עיניים. ניתן לבצע סקר שוק לפני הקניה. קניית רכב מליסינג מתבצעת או בקניה בתשלומים עם התחייבות לכמה שנים ואז תשלום של יתרת החוב או קניה באופן מלא כמו שקונים מאדם פרטי תוך התחשבות שהרכב איננו יד ראשונה.

למה צריך לשים לב בעת קניית רכב מליסינג?

 

כמו שפתחנו את המאמר- לכל רכב מחיר מחירון. אבל חשוב לשים לב ללקוח שצרך את הרכב לפניך. מה היה השימוש שלו ברכב? האם הרכב נראה מקולקל? האם הרכב עבר תאונות? האם ברכב זה היו נוהגים הרבה אנשים ולכן היה קשה לשמור על איכותו. האם הקילומטראז’ גבוה ולפיכך הרכב כבר שחוק?

קניית רכב מליסינג

 

אמורה להיות פשוטה.בגלל שאתה קונה רכב מחברה מסודרת שהכול רשום וזה לא אדם פרטי עם אינטרס למכור דווקא רכב מסוים. בעת קניית רכב מליסינג חברת הליסינג יכולה לפעמים להציע לך מספר רכבים. לפעמים גם תוכל למצוא גמישות יתירה בחברות ליסינג או מבצעים אם אתה לא נעול על דגם מסוים היות והחברה רוצה להפטר מרכבים שבעיניה ישנים כדי לייבא רכבים חדשים יותר. וכשאנו מדברים על רכבים ישנים ייתכן שמדובר ברכב בן שלוש בסך הכל.כמו כן הנוחות הגדולה בקניית רכב מליסינג היא שחברת הליסינג דואגת לכל המיסוי וההובלה של הרכב ואתה בא וקונה בפשטות.

 

קניית רכב מליסינג היא שיטה נוחה גם למי שאין לו תזרים מזומנים גבוה. ניתן לקנות את הרכב בתשלומים שווים ללא הצמדה למדד וכך אתה יכול לתכנן אם ההוצאה נכנסת לך היטב בסעיף ההוצאות. בתם תקופת התשלומים תידרש לתשלום אחד חד פעמי שיכסה את יתרת החוב ואז הרכב הופך להיות רשום על שמך.

ֲ

ֲ

ֲ


 

Back to Top
  • חכה! פשוט השאר מספר טלפון ונחזור אליך עם הצעות הליסינג הכי זולות כרגע בשוק לכל רכב שתבחר!